Particulieren
Scholen
Bedrijven


realized by markinno.nl

Nieuws

Kindertehuizen Moldavie blij met linnengoed

Kinderen blij met de handdoeken
Kinderen blij met de handdoeken
Blij met linnengoed
Blij met linnengoed
Meer foto's
Het linnengoed, dat via een transportlijn van stichting Zending over Grenzen de kindertehuizen in de plaatsen Ceadir Lunga en Sarata Noua in Moldavië onlangs bereikte, heeft weer veel blije gezichten opgeleverd.

De hulp die via de Blycolin Groep geboden wordt, is ronduit fantastisch! Bedlinnen en badgoed staan bij veel kindertehuizen bovenaan het verlanglijstje. Voor vervanging van lakens, slopen en handdoeken is bij de kindertehuizen in Moldavië geen budget beschikbaar. Moldavië is het armste land van Europa en de kindertehuizen zijn al blij wanneer de kinderen van voldoende voeding en kleding kunnen worden voorzien.

 

De Blycolin Groep BV - een internationale dienstverlener in professionele linnenservice voor de hospitality branche – lost met het beschikbaar stellen van linnengoed dan ook een groot probleem op. Het gesponsorde linnengoed is qua kleur en dessin niet meer geschikt is voor de hotellerie, maar nog dusdanig sterk en kwalitatief hoogwaardig dat het nog jaren meekan. Het bedrijf vindt de kindertehuizen in Oost Europa dan ook een prima bestemming en geeft aan dat vanuit het oogpunt van duurzaamheid het eveneens goed is dat dit uitermate bruikbare bedlinnen op deze wijze een tweede leven krijgt.