Particulieren
Scholen
Bedrijven


realized by markinno.nl

Nieuws

Litouwse school blij met Nederlandse schoolborden

Nederlandse schoolborden naar Litouwen
Nederlandse schoolborden naar Litouwen
Nederlandse schoolborden voor Litouwen
Nederlandse schoolborden voor Litouwen
Meer foto's
Een aantal schoolborden van de Prins Bernhardschool uit Garderen heeft een tweede leven gekregen op de Okurasschool in Kelmé / Litouwen.

Door de overgang naar digitale schoolborden kwamen bij de Garderense basisschool een aantal nog uitstekend bruikbare schoolborden vrij voor hergebruik.

 

Met het beschikbaar stellen van de verwijderbijdrage van 100 euro per schoolbord werd het voor Colour4kids rendabel om deze borden mee te nemen tijdens de geplande rit ten behoeve van een kerstactie bij een drietal scholen in de plattelandsgemeente Kelmé in Litouwen.

 

De Okurasschool nam de schoolborden graag in ontvangst als vervanging van een aantal 'antieke' schoolborden. En uiteraard ging alle dank uit naar de collega school in Garderen!