Particulieren
Scholen
Bedrijven


realized by markinno.nl

Nieuws

Harskampse groentezaak in actie voor kindertehuis Bali

Frankie en Marinka Portier
Frankie en Marinka Portier
Artikel Edese Post
Artikel Edese Post
Meer foto's
Na succesvolle acties in december 2002 voor een weeshuis in Vietnam waar stichting Colour4kids hulp biedt, komt de Harskampse speciaalzaak in groente & Fruit 't Klokhuus nu in actie voor een kindertehuis op Bali (Indonesië).

Via Colour4kids is de Harskampse groenteboer in contact gekomen met het Nederlands echtpaar, Frankie en Marinka Portier uit Den Helder, die sinds 1999 hulp bieden aan de wees- en straatkinderen op het Indonesische eiland Bali. Zij bieden hulp door middel van het bieden van onderdak, goed voedsel, kleding en scholing. Momenteel vangen zij 21 kinderen op in een tehuis in Singaraja. De kinderen variëren in leeftijd tussen de 7 en 17 jaar, waarvan 11 meisjes en 10 jongens. Ook helpen zij 5 kinderen buiten het kinderhuis met de betaling van hun scholing en andere noodzakelijkheden. Daarnaast steunen zij ca. 20 families in de sloppenwijk van Singaraja met voedselpakketten, hygienische produkten en medicijnen.

 

Op dit moment bestaat een chronisch gebrek aan financiële middelen voor ondermeer de renovatie en uitbreiding van het kindertehuis en de aanschaf van schoolspullen (rekenmachines, passers, geodriehoeken, etuis ed.).

 

Door acties in de groentezaak en giften zamelt de Harskampse groenteboer geld in  om dat tijdens een gezinsvakantie op Bali medio oktober 2003 persoonlijk te kunnen overhandigen bij het kindertehuis.

 

Het bankrekeningnummer waarop u giften kunnen worden overgemaakt is: 3374.211.96 inzake “Mission Lion King” – Rabobank Harskamp.

 

“Lion King” actie artikel
In de komende weken zal bij ‘t Klokhuus iedere week 50 eurocent van één speciaal actie artikel gedoneerd worden aan het kindertehuis op Bali. Op deze wijze ondersteunt zowel de klant als de winkelier het werk van stichting “Lion King” van de familie Portier.